optimealexpert@i.ua

Солдатов Антон Олександрович

Солдатов Антон Олександрович

Контакти

   Біографія

Солдатов Антон Олександрович — 2006 року закінчив Київський державний аграрний університет імені М.І. Вавілова за фахом «Ветеринарія».

 

З 2006 по 2008 роки працював на посаді ветеринарний фельдшер на міський СББЖ, де напрацьовував навички діагностики та лікування дрібних домашніх і великих продуктивних тварин в умовах повного дефіциту діагностичних можливостей.

 

Пошук великих можливостей і нестримне прагнення стати великим діагностом змусили до переїзду до Москви.

Перше місце роботи в Москві  у ветеринарній клініці «9 життів» — спочатку на посаді асистента, а незабаром  на посаді ветеринарного лікаря терапевта.

З 2011 по 2016 рік працював на посаді ветеринарного лікаря та керівника ординатури в лікувально-діагностичному відділенні ветеринарної клініки «Біле ікло».

З 2016 року по теперішній час є головним лікарем ветеринарного центру «Комондор» і провідним викладачем «Освітнього центру колегії ветеринарних фахівців», де  проводить навчання за фахом загальна клінічна практика, гастроентерологія, лабораторна діагностика.

Професійні інтереси: терапія дрібних непродуктивних тварин, рентгенографія та лабораторна діагностика. Постдипломна освіта: 2009 рік курс «Основи рентгендіагностики хвороб дрібних домашніх тварин» при МГАВМіБ ім. К.І. Скрябіна 2014 рік семінар із запальних захворювань підшлункової залози, під головуванням Stan Marks BVSc, PhD, DACVIM, DACVN 2014 рік модератор секції «Імунологія» на NVC-2014, лектор Michael DayPhD DSc DiplECVP FASM FRCVS 2015 рік модератор секції «Захворювання сечостатевої системи» на NVC-2015 року, лектор Reto Neiger DVM, PhD, DACVIM, DECVIM-CA.

 


   Направлення

лабораторна діагностика терапія терапевт