optimealexpert@i.ua

Шимширт Олександр Олександрович

Шимширт Олександр Олександрович

Контакти

   Біографія

Шимширт Олександр Олександрович — ветеринарний лікар онколог-хіміотерапевт клініки «Біоконтроль», співробітник клініки експериментальної терапії при ФГБУ «НМІЦ Онкології імені М.М. Блохіна» МОЗ Росії, науковий співробітник лабораторії психофармакології ФГБНУ« НДІ фармакології імені В.В. Закусова».

У 2006 році з відзнакою закінчив Московську академію ветеринарної медицини та біотехнології імені К.І. Скрябіна. У 2016 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 14.03.06 — фармакологія, клінічна фармакологія.

Вільно володіє англійською мовою, має міжнародний сертифікат СPE (The Cambridge Certificate of Proficiency in English) Кембриджського університету.

Займається професійним перекладом з англійської мови на різних конференціях і майстер-класах (секція онкології на Національної Ветеринарної Kонференціі (NVC), швейцарська школа ветеринарної анестезіології VASTA).

Доповідач низки конференцій, симпозіумів з ветеринарної онкології та анестезіології, психофармакології в Росії і за кордоном. Співавтор навчального посібника «Онкологія дрібних домашніх тварин».

У вільний час захоплюється читанням американської та англійської літератури, багато подорожує. «Виховує» двох рудих котів породи корніш рекс і мейн-кун.

 


   Направлення

онкологія