optimealexpert@i.ua

23.02. Zoobusiness expert. Ірина Тамразян. Ділова українська мова: урок 4

09.02. Zoobusiness expert. Ірина Тамразян. Ділова українська мова: урок 2

Розклад

Дата Час
2021-02-23 16:00:00

   Викладачі

Contact Person Тамразян Ірина Степанівна

   Адреса

Zoom - платформа для онлайн конференцій

Мітки

українська мова

   Опис модуля

Уроки української мови для усіх представників ветеринарної індустрії.

Щовівторка о 16:00

Тривалість: 2 години

Викладач: Тамразян Ірина Степанівна, кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ, автор наукових публікацій, співавтор підручників з української мови, учасниця вітчизняних та міжнародних науково-практичних конференцій, досвід викладання у вищій школі понад 20 років.

План мовного тренінгу №4:
1. Усна й писемна форми сучасної української літературної мови. Вимоги до усного ділового мовлення. Універсальні величини усного спілкування. Пошанна множина в українській мові. Засвоєння й закріплення орфографічних норм за чинним «Українським правописом».
2. Культура мови як показник загальної культури людини. Засвоєння граматичних норм української мови. Правильне творення і вживання дієслівних форм у науковому та офіційноділовому стилях.
3. Відмінювання іменників в українській мові. Уваги до правопису відмінкових форм. Родовий відмінок іменників другої відміни чоловічого роду (найскладніші випадки).
4. Мовленнєвий етикет. Моделювання мовленнєвих ситуацій за поданими мовними конструкціями для реального спілкування (знайомство, діалог вітання, ділова телефонна розмова, самопрезентація, службова бесіда).

Безкоштовно завдяки підтримці компанії «Кормотех» та Всеукраїнської гільдії ветеринарів.

Питання та реєстрація за телефоном: +38 (098) 410-12-83 (Viber або WhatsApp)