optimealexpert@i.ua

VetExpert .Світлана Шишканова.16.12. Майстер-клас «Дослідження сечі» та 17.12.Майстер-клас «Зміна морфології еритроцитів при різних захворюваннях і основні паразити червоних клітин крові».

VetExpert .Світлана Шишканова.16.12.  Майстер-клас «Дослідження сечі» та 17.12.Майстер-клас «Зміна морфології еритроцитів при різних захворюваннях і основні паразити червоних клітин крові».

Розклад

Дата Час
2019-12-16 11:00:00
2019-12-17 11:00:00

   Викладачі

Contact Person Світлана Шишканова

   Адреса

Київ; вул. Тарасівська, 3а Школа Optimeal Expert

   Ціна модуля

Ціна: 2300 грн

Ціна для членів ВГВ: 2100 грн

2500 грн при оплаті в школі. При не можливості відвідати модуль, гроші не повертаються грн

Мітки

морфологія червоних клітин крові

   Опис модуля

16.12.19

Майстер-клас «Дослідження сечі»

Цей майстер-клас для вас, якщо ви студент або доктор, який бажає займатися клінічної патологією або доктор широкого профілю, якому необхідно самостійно проводити базові лабораторні тести. План майстер-класу I частина:

Що включає в себе сучасне дослідження сечі? Нюанси преаналітичного етапу. Які складові ми можемо зустріти в сечовому осаді? Інтерпретація виявлених знахідок. Діагностика протеїнурії. Можливі типи кристалурії.

II частина: Самостійна робота з сечовим осадом під мікроскопом.

Кожен учасник заходу отримає робочий зошит з матеріалами майстер-класу, діагностичними схемами і кольоровими фотографіями елементів сечового осаду, а також барвистий настінний плакат з різними типами кристалів і способами їх розчинення для більш точної діагностики.

Необхідні знання / вміння: робота з мікроскопом. В кінці майстер-класу учасники пройдуть невеликий тест на перевірку засвоєння отриманого матеріалу.

 

17.12.19.

Цей майстер-клас для Вас, якщо ви зацікавлений студент,ветеринарний лікар, що бажає займатися клінічною патологією або практикуючий клінічний патолог, який хоче вдосконалити свої знання.

Різні захворювання можуть супроводжуватись зміною морфології еритроцитів, але іноді цей процес може бути неспецифічним. Однак, найчастіше, такі знахідки несуть цінну діагностичну інформацію для лікаря-клініциста. У зв’язку з цим важливо при мікроскопії мазків крові обов’язково оцінювати морфологію еритроцитів.

План майстер-класу

I частина:

Можливі варіанти змін морфології еритроцитів.Механізм виникнення змін.Захворювання, які супроводжують зміни морфології еритроцитів.Паразити крові, що вражають червоні кров’яні клітини.

II частина:

Мікроскопія мазків крові з різними змінами морфології еритроцитів та паразитів червоних клітин крові.

Необхідні знання / вміння: робота з мікроскопом, базові знання з гематології.

Кожен учасник заходу отримає робочий зошит з матеріалами майстер-класу, кольоровими фотографіями різних видів еритроцитів зі зміненою морфологією та паразитами червоних клітин крові.

В кінці майстер-класу учасники пройдуть невеликий тест на перевірку засвоєння отриманого матеріалу.

ЗАПИС У VIBER 0984101283