aldenvet@i.ua
Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком

Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком

За два лекційні дні студенти ознайомились з морфофункціональною характеристикою нирок і сечових шляхів, механізмом сечоутворення, поняттям про уродинаміку.

Дізналися про лабораторні методи діагностики в нефрології та урології та про використання лікарських препаратів, що є дієвими з точки зору доказової медицини.

Лектор розповів про інфузійну терапію  нефрологічних пацієнтів та надав  характеристику інфузійних розчинів, показання та протипоказання до їх застосування.

Дмитро Морозенко розповів про первинні та  вторинні нефропатії, причини їх розвитку у собак і кішок.  Не оминув надати важливу  інформацію про  діагностику та лікування  гломерулонефритів у собак і кішок

Важливою темою для студентів була гостра та хронічна  хвороба нирок, а також  діагностика та лікування уролітіазу.

 

Школа OptiMeal Expert дякує лектору Дмитру Морозенко за насичену програму модуля та цікаве подання матеріалу!

Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком

Метки: ,

Комментарии читателей статьи "Фотозвіт модулю з нефрології та урології собак і котів з лектором Дмитром Морозенком"

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 + семь =