optimealexpert@i.ua

Борисевич Борис Володимирович

Доктор ветеринарних наук, професор кафедри анатомії, гістології і патоморфології ім. В.Г. Касьяненка Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Борисевич Б.В. є автором 17 патентів на винахід та корисну модель, 1 підручника, більше 10 навчальних посібників та близько 170 інших друкованих праць.

Він є співавтором Галузевого Стандарту вищої освіти України, типової  програми  з дисципліни «Патологічна анатомія тварин» для бакалаврів, та двох типових програм для магістрів.

Під керівництвом Борисевича Б.В. захищено 1 докторську, 10 кандидатських дисертацій і більше 20 дипломних і магістерських робіт.

У 2013 р. нагороджений ювілейною відзнакою – орденом «1025-років хрещення Київської Русі».

Основні напрямки роботи – вивчення патогенезу, патоморфологічних змін і патоморфозу інфекційних, паразитарних і незаразних хвороб тварин та змін, зумовлених тривалою дією на організм тварин низьких доз радіації. Виступав у якості експерта в багатьох судових справах щодо різних аспектів ветеринарної медицини. На факультеті викладає 2 дисципліни – патологічну анатомію та розтин тварин, а також судову ветеринарну медицину

Метки: ,

Комментарии читателей статьи "Борисевич Борис Володимирович"

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × 5 =